Вівторок, 12.12.2017, 16:58
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Вашківці, Сокирянського р-ну, Чернівецької обл.
Єдина Країна! Единая Страна!
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: lubasha, Olga 
Форум » Розділ для учнів » Відносини між юнаками та дівчатами » Дружба між хлопцями та дівчатами (Чи буває дружба між людьми різної статі?)
Дружба між хлопцями та дівчатами
TeacherДата: Субота, 09.05.2009, 14:33 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Репутація: 5
Статус: Offline
Кажуть, що коли не можна сказати правду у вічі про кохання, то це називають дружбою! Але більшість вважають, що дружба між хлопцями та дівчатами - це всього лише не реалізоване кохання!

mister-SEKRETДата: Середа, 15.12.2010, 18:31 | Повідомлення # 2
Генералісимус
Репутація: 13
і де та більшість? Дружба є дружба, а кохання ОДНЕ!

MadLionДата: П`ятниця, 18.05.2012, 10:28 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Репутація: 0
А моя думка така, що дружба між хлопцем і дівчиною - існує!!! Вона - є, але чи всі її розрізняють, більшість говорять, що її не існує, виходячи із такої схеми СИМПАТІЯ->ДРУЖБА->ЗАКОХАНІСТЬ->ЛЮБОВ. Одні говорять, якщо дружба, то після неї завжди йде ЛЮБОВ - ось цитата (моєї подружки) "Я думаю що любов будується на дружбі, тобто дружба передує любові, тому що коли базується на чомусь іншому то стосунки швидко гаснуть". Якщо ви дружите - це не означає, що це повинно переростати в щось більше, хіба що ви чекаєте (із самого початку) від цієї дружби щось більше, ніж дає вам ця дружба.

mister-SEKRETДата: П`ятниця, 18.05.2012, 14:49 | Повідомлення # 4
Генералісимус
Репутація: 13
В більшості дружба між хлопцем і дівчиною, як правило переростає в щось більше. Або навіть якщо і не переростає, то одна зі сторін точно хотіла б цього дуже. Але вийнятки завжди були, є і будуть!!!

Форум » Розділ для учнів » Відносини між юнаками та дівчатами » Дружба між хлопцями та дівчатами (Чи буває дружба між людьми різної статі?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017Конструктор сайтів - uCoz