Вівторок, 12.12.2017, 16:51
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Вашківці, Сокирянського р-ну, Чернівецької обл.
Єдина Країна! Единая Страна!
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: lubasha, Olga 
Форум » Розділ для всіх » Практична психологія » Цілеспрямованість - це 50% успіху (Краще робити, ніж говорити)
Цілеспрямованість - це 50% успіху
TeacherДата: Вівторок, 28.10.2008, 23:07 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Репутація: 5
Статус: Offline
Новий рік уже незабаром. А новий рік - це казковий час - час реалізації наших мріянь і планів.
Як почати здійснювати свою Мрію вже Сьогодні?
Розмови нічого не коштують. Покажіть мені ваші результати. Перестаньте мріяти й почніть діяти. Давайте почнемо реалізовувати ваші мрії сьогодні!
Не завтра.
Не тоді, коли наступлять вихідні.
Не тоді, коли ви закінчите великий проект на роботі.
Не тоді, коли наступить ваша відпустка.
Не тоді, коли прийде новий рік.
Не тоді, коли ви поступите в інститут.
Сьогодні.
Сьогодні!
Подивитеся на різницю між двома людьми; одні з них - продовжує тримати свої мрії в себе в голові, аналізуючи їх до смерті; іншої - щодня робить 3 кроки до здійснення своєї мрії.
Через тиждень - рахунок 0:21
Через два тижні - рахунок 0:42
Через три тижні - рахунок 0:75
(Людина набирає момент руху й починає робити щодня більше, він «загоряється», бачачи ті результати, яких він досяг. Все це, у свою чергу, підштовхує його ще сильніше)
Через чотири тижні - рахунок 0 : 120
От яка різниця може вийти всього лише за ОДИН місяць! А все починається з такого дріб'язку, як усього лише одне щоденне питання самому собі: «Які 3 справи я можу виконати сьогодні для того, щоб просунутися до неминучого здійснення своєї мрії?»
Усього лише 3 простих кроки. Почавши діяти, ви знищуєте сумніви. Тепер вам не здається це таким складним.
Діючи, ви набуваєте впевненості, і сумніву повільно, але вірно, зсковзують і кланяються вашої заново знайденій упевненості й енергії.

OlgaДата: Середа, 29.10.2008, 12:26 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Модератори
Репутація: 2
Статус: Offline
Інколи цілеспрямованість це набагато більше ніж 50%.

Форум » Розділ для всіх » Практична психологія » Цілеспрямованість - це 50% успіху (Краще робити, ніж говорити)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017Конструктор сайтів - uCoz