П`ятниця, 16.11.2018, 04:15
Яку професію ви вважаєте найперспективнішою?

Наукові проекти

Сайт "Математичний калейдоскоп" - Горянська Тетяна 11-А, 2008 - 2009 н./р.

Привіт! Мене звати Тетяна, навчаюся в 11-А класі. Я автор сайту «Математика». Моє хобі – сидіти за комп’ютером.

На даний момент я працю над сайтом, у який ви зараз увійшли!

Я хочу побажати відвідувачам сайту здоровя, щастя. Щоб раділи життю!

Часто відвідуйте сайт «Математика». Оскільки тут ви зможете знайти багато чого цікавого!
Сподіваюся, що кожному хто сюди зайде, мій сайт сподобається!

Вивчення курсу БЖ є важливим кроком у розширенні вашого світогляду про безпеку та захист людини у процесі побутової діяльності. Допоможе вам усвідомити, що ти не один у суспільстві. Від вашого ставлення до безпеки життєдіяльності залежить життя і здоров'я інших. Тож учімося жити безпечно!

Ми живемо в епоху бурхливого розвитку цивілізації. Небаченими досі швидкими темпами йде зростання великих та малих міст,

розширюється промислове будівництво, збільшується кількість населення, зростає експлуатація всіх природних ресурсів.
У зв’язку з цим охорона навколишнього середовища стала для людства однією з найважливіших, злободенних проблем.

"Небезпеки людства"  - це сайт, в якому розповідається про небезпеки всього людства. Розробка цього сайту розпочалася в квітні 2009 р. Автором цього сайту є його адміністратор - Дикусар Валерія, учениця 11 - Б класу Вашковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Впровадження у виробництво найновіших досягнень науки і техніки, поява нових технологій, енергоджерел і матеріалів призвели до революційних змін у житті суспільства. Людство вступило в епоху науково-технічної революції, що посилило антропогенний вплив на природу.

Сайт "Все про КОХАННЯ" був створений ученицею 11-А класу, Кордулян Тетяною 27.05.2009 для здачі ДПА.

Я надіюся він зацікавить людей будь-якого віку.
Кохання – це не тільки, коли ти можеш витерпіти людину 10 хвилин, це дещо більше! Кохати – не означає дивитися один на одного, це значить дивитися в одному напрямку…

День Народження сайту 11 лютого 2009 року. Автором сайту є Ксюша!!!
    Цей сайт було створено для здачі державної підсумкової атестації з інформатики. В ньому є корисна інформація для випускників, а саме для тих, які йдуть після школи вчитися і не можуть зробити свій головний вибір у самостійному житті.

Всім привіт!!! Мене звуть Неля!

Я учениця 11 класу, мені 17 років.
Мені дуже подобається відкривати щось нове!
Згідно сучасної наукової теорії вважається, що усі метеори, які падають на Землю, походять з нашої Сонячної системи.
Так більшість метеоритів є шматками кометного пилу чи фрагментами астероїдів. Увійшовши в земну атмосферу вони спалахують,
залишаючи по собі вогненний слід, їх часто називають «падаючими зірками».
«  Листопад 2018  »