Вівторок, 16.10.2018, 01:19
Як ви ввжаєте, яка користь від пробного оцінювання?

Головна » 2018 » Лютий » 25 » День виведення військ з Авганістану
День виведення військ з Авганістану

15 лютого минуло 29 років з часу виведення радянський військ з Афганістану, а події в в цій країні залишаються живим болем для багатьох колишніх солдатів та офіцерів, що воювали на цій війні. 16 лютого в стінах нашої школи відбулась зустріч з воїнами-афганцями, яку підготував вчитель «Захисту Вітчизни» Пшеничко М.І. та учні 7-х класів. Ведучі заходу розповіли присутнім про страшні наслідки тієї неоголошеної війни, приклади мужності, вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України. Пісні, історії, спогади про Афганістан не залишили байдужими жодного учасника заходу і знайшли відгуки у дитячих серцях. На захід були запрошені воїни-інтернаціоналісти, які пройшли небезпечними дорогами афганської війни, виконуючи свій військовий обов’язок. Виступаючи, воїн-афганець Олександр Гавришко, батько нашої одинадцятикласниці Гавришко Олени, доніс до слухачів все те, що особисто побачив і відчув у ті жахливі роки, коли виконував свій військовий обов’язок у чужій країні, розповів присутнім про жахливу афганську війну, коли молоді люди йшли туди не за орденами і медалями, а свято вірили, що виконують свій інтернаціональний обов’язок. З вітальним словом до воїнів-інтернаціоналістів звернулася директор школи Вакарчук О.М., яка побажала здоров’я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди та добробуту у великому домі, який зветься – Україна. Роки, скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам'яті імена воїнів-інтернаціоналістів.

Переглядів: 181 | Додав: Лапочка | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »