Середа, 17.10.2018, 17:44

Головна » 2011 » Вересень » 1 » День знань 2011-2012
День знань 2011-2012

З року в рік ми підтримуємо добру традицію зустрічати 1 вересня як велике і радісне свято. Цей день є початком нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас, це всенародне свято. Адже весь народ без винятку складається із школярів, колишніх школярів, майбутніх школярів, батьків, дідусів та бабусь школярів. Тож вітаю усіх вас, шановні, із цим прекрасним святом!
У прекрасну пору року починається новий навчальний рік. А це означає, що попереду нелегка, копітка праця для учнів та вчителів. На учнів чекає навчання, педагогам і далі сіяти добре, розумне, вічне. Це, безперечно, нова сторінка в житті першокласників, які хвилюються від передчуття чогось нового і невідомого. Не менше хвилюються і наші одинадцятикласники. Сьогодні вони привели за руку свою зміну, і вже останній рік будете навчатись в нашій школі. А вже завтра працюватимете і творитимете свою державу.
Школа з радістю відчиняє свої двері для всіх учнів. Щоб ви здобували знання, вчилися переборювати труднощі, ставали добрими і мудрими. Старайтеся побільше взяти знань, умінь, це дуже важливо, бо згодиться в дорослому житті. Нек лінуйтеся і не спиняйтеся на досягнутому. Йдіть сміливо до Країни Знань!

Шановні друзі, всі присутні,
Батьки, сьогоднішні й майбутні,
Дорогі діти, вчителі,
З найкращим святом на землі!

Хочу усіх вас привітати,
Слова стараюсь підібрати,
Щоб кожен раптом це відчув,
Щоб вересня свого він не забув.
Щоб ворухнулось щось в душі
В усіх, хто чує ці вірші.

Бо хоч уже і час пробіг,
Та кожен з нас забудь не зміг
Як сам колись, мов ці малята,
Спішив на перше шкільне свято.

І хоч пройшло чимало літ,
Та не зітреться дивний слід...
І ось у вересня погожу днину
Ти вже ведеш свою дитину.

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам'ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.
     Отже з нагоди дня знань вітаю усіх з початком навчального року. Бажаю міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!
Переглядів: 1535 | Додав: mister-SEKRET | Рейтинг: 5.0/1
book