П`ятниця, 24.11.2017, 06:32

Головна » 2014 » Грудень » 28 » МайстерКлас вчителя хімії Романенко Світлани Миколаївни
МайстерКлас вчителя хімії Романенко Світлани Миколаївни

II тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015» оголошується відкритим!

Доброго дня, шановні колеги, друзі!
Вітаю Вас на власному персональному сайті.
На питання «Хто я?», «Яка я?» дуже важко дати відповідь. Оцінюючи себе як особистість, можу сказати, що мій девіз в житті – вислів І.Франка «Semper tiro» (завжди учень). Прагну бути близькою до ідеалу, не докладаючи надмірних зусиль. Не маю нездорових амбіцій. Все, що зі мною відбувається, розглядаю як приємний або корисний досвід. Ставлюся до інших так, як хочу, щоби ставилися до мене. Люблю подорожувати, співати, готувати. Завжди вірю, що все буде добре.
Вважаю себе вчителем-практиком. З різних доступних мені джерел збираю найкращі ідеї, які були втілені в життя, та застосовую те, що відповідає потребам дітей і батьків, прагматично їх випробовую та використовую, спостерігаючи, чи спрацьовують вони на практиці, відбираючи ті, які дають максимальний позитивний результат. Переконана, що діти мають вчитися, роблячи самостійні відкриття, повинні вміти осмислювати свою власну діяльність, брати активну участь у навчанні та адекватно оцінювати власні досягнення. Своє завдання бачу в тому, щоб навчити учнів застосовувати знання і вміння, які в них є, для розв’язання будь-якої навчальної, виробничої, а, можливо, навіть і життєвої проблеми. Виховуючи школярів, вчу їх бути людьми.
Співпрацюючи з колегами з методичного об’єднання вчителів навчальних дисциплін природничо-математичного циклу нашої школи, організовую роботу так, щоби спільними зусиллями сформувати у кожної дитини цілісну картину природничих і математичних знань та виробити у неї уміння використовувати їх у житті.
Сподіваюся, що гортаючи сторінки мого сайту, ви не тільки знайдете цікаву і корисну інформацію, а й приємно проведете час.
Переглядів: 1003 | Додав: Teacher | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »